9. lis 2013.

Sisački biskup Vlado Košić susreo se u srijedu 9. listopada u sisačkoj župi sv. Josipa Radnika s povjerenikom za trajnu formaciju Hrvatske provincije sv. Jeronima franjevaca konventualaca fra Josipom Blaževićem, generalnim asistentom Reda za Srednju Europu fra Miljenkom Hontićem i skupinom mladih redovnika, koji su u sklopu Dana trajne formacije posjetili Sisak i svoju subraću. U razgovoru razmijenjena su brojna iskustva, a gosti su i upoznali biskupa s temom ovogodišnjih Dana trajne formacije „Duhovnost i virtualna komunikacija“.

Susretu je prisustvovao i kancelar mons. Marko Cvitkušić, te domaći župnik fra Nikola Jureta zajedno s župnim vikarima fra Perom Kelavom i fra Matijom Antunom Mandićem.