Družba Sinova Bezgrješne

Crkvena 64, 44320 Kutina

NA GOSPU LURDSKU KNJIGA

O SLUZI BOŽJEM BRATU IVANU BONIFACIJU PAVLETIĆU

U subotu, 11. veljače na blagdan Gospe Lurdske, nakon euharistijskog slavlja u crkvi BDM Snježne u Kutini koje započinje u 18.00 sati, u župnoj dvorani bit  će predstavljena knjiga

Ivan Grbešić

BRAT IVAN BONIFACIJE PAVLETIĆ, MLADI SVJEDOK EVANĐELJA

Sadržaj   čini magistarski rad vlč. Ivana Grbešića, svećenika Sisačke biskupije i  duhovnika Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu. Obranjen je na Papinskom Sveučilištu Gregorijana u Rimu 2011. godine.  Prva je to knjiga  koju je o Bonifaciju napisao jedan Hrvat i  to u originalu na talijanskom  s vlastitim prijevodom na hrvatski  jezik. Dvojezično tiskano djelo izlazi  u 120. obljetnici smrti Sluge Božjega brata Bonifacija Pavletića.

U ime Družbe Sinova Bezgrješne o značaju objave  govorit će pater Mariano Passerini, a o poticaju na stvaralaštvo sam autor. U ime  izdavačke kuće Spiritus Movens iz Kutine knjigu će predstaviti urednik Dragutin Pasarić.

Ljepoti događaja, na koji Vas srdačno pozivamo, pridonijet će župni zbor „Gustav Baron“ i zbor mladih „Madonna Nives“.