18. sij 2016.

Mladi iz župe Sesvetski Kraljevec zajedno s župnim vikarom vlč. Kristijanom Stojkom posjetili su u subotu 16. siječnja Udrugu Betlehem – Sisak,  te je tom prigodom darivali s donacijama prikupljenima u njihovoj župi tijekom adventskog i božićnog vremena. Goste je dočekao župnik vlč. Branko Koretić  te volonteri Udruge Betlehem – Sisak. Domaći župnik ukratko je ispričao o povijesti Siska, župe i crkve kao i same kuće u kojoj su sada štićenice udruge. Nakon srdačnog dočeka, slijedio je obilazak kuće te upoznavanje s majkama štićenicama i njihovom djecom, a susret su nastavili na svetoj misi u staroj župnoj crkvi koju je predvodio vlč. Stojko. Po završetku svete mise ,susretu se pridružio i vlč. Janko Lulić, supsidijar župe koji  je ukratko ispričao o iskustvima pastorala župe. Druženje se nastavilo zajedničkim objedom u župnim prostorima te je zaključeno sa željama da se susret ponovi.