Susreti biskupa i krizmanika Ispis E-mail
Subota, 25 Ožujak 2017 00:00

Ovogodišnji susreti sisačkog biskupa Vlade Košića i krizmanika s područja Sisačke biskupije održat će se prema sljedećem rasporedu:

u subotu, 25. ožujka u 11 sati, u bazilici Sv. Kvirina u Sisku, susret s krizmanicima Katedralnog arhiđakonata. Susret započinje misnim slavljem nakon kojeg slijedi pobožnost križnog puta ulicama grada sve do katedrale Uzvišenja sv. Križa;

u subotu, 1. travnja u 9 sati, u crkvi bl. Alojzija Stepinca u Kutinskoj Slatini, susret s krizmanicima Moslavačkog arhiđakonata. Susret započinje misnim slavljem nakon kojeg slijedi pobožnost križnog puta od Kutinske Slatine do crkve Blažene Djevice Marije Snježne u Kutini.

u nedjelju, 9. travnja u 15 sati, crkvi Sv. Lovre u Petrinji, susret s krizmanicima Gorsko-Zrinskog arhiđakonata i križni put ulicama Grada Petrinje.